Düğün, Sünnet, Kına Organizasyonları

Açılış Organizasyonu

Yeni açtığınız firma yada iş yerlerinizi tanıtmak ve insanların ilgisini çekmek için birçok aktiviteler vardır.

Bu aktiviteler sizin fark edilmenizi sağlar. Bilindiği üzere metropollerde veya gelişmiş şehirlerde birçok firmalar ve iş yerleri vardır. Bu kalabalık ortamda kaybolmamak ve ürünlerinizi tanıtmak amaçlı açılış, yıl dönümü ve indirim günleri yapılır. Bu önemli günlerde başta Ses sistemi kiralama, Balon süslemesi, Zincir balon, palyaço, popcorn, pamuk şekeri, patlamış mısır, maskot animasyon gösterileri düzenlenir. Bu tür organizasyonlar maharetli bir iş olup, zorlu süreci başarılı bir şekilde geçirmek için iyi bir Açılış Organizasyon firmalarından destek almak doğru olacaktır.

Açılış Organizasyonu

Firmamız bünyesinde yaptığımız sayısız açılış organizasyonu etkinlikleri ile bu hizmet alanında deneyim ve uzmanlığımıza güveniyoruz.

Ses Getiren Mağaza ve İşyeri Açılış Organizasyonları

Balon süslemeleri, açılış kokteylleri, palyaçolar, şov ve animasyonlar gibi bir çok hizmetimizle mağaza açılışlarınızda sizlerle beraberiz. Gümbür gümbür ses getirecek açılışlarınız için ustalaşmış açılış organizasyonu şirketleri ile çalışmak dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan en önemli noktadır. Açılış organizasyonlarının unutulmaz ve benzersiz olması, tüm aşamalarının eksiksiz tamamlanması için profesyonel ekibimize güvenin.

Firmamız bünyesinde sayısız açılış organizasyonuna imzamızı atmamızla bu hizmet alanında deneyim ve uzmanlığımıza güveniyoruz. İstekleriniz doğrultusunda tanıtımınızı kaliteden ödün vermeyerek bir şölene çeviriyoruz. İstanbul açılış organizasyonları söz konusu olduğunda organizasyon firmamız güvenle çalışabileceğiniz en önemli adres olacaktır.

Açılış Organizasyonu Fiyatları ve Paketleri

Bütçenize en uygun açılış organizasyonu fiyatları ve istediğiniz açılış ve karşılama konseptini en doğru şekilde saptamak için Açılış Organizasyonu Paketleri seçimi tüm bu süreçteki ilk aşamadır. Tüm bu aşamaların doğru çözümleme edilmesi için işinin ehli bir organizasyon firması ile çalışmak sorunsuz bir etkinlik ve tam memnuniyet içinde hizmet almanız için göz ardı edilmemesi gereken bir etkendir. organizasyon firmamız, müşterilerine en doğru hizmetin ve paket kapsamının tespiti için organizasyon başlangıcında ücretsiz danışmanlık sunmaktadır.

Açılış Süslemeleri

Süslemeler ve Mekan Hazırlıkları

Açılış organizasyonlarında yapılan balon süslemeleri maksimum dikkat ve ziyaretçi çeken detaylardandır. Ustalaşmış ekibimiz tarafınca mekanın keşfinin yapılmasının peşinden renklerine sizin karar vereceğiniz süsleme çalışmalarına başlanır. Balon kemerler kurularak, iş yerleri uçan balonlar ile süslenir. Yapılan keşif sonucu değerlendirmeler göz önünde bulundurularak mekanın giriş ve ön cephe kısmı görselliğin ön planda bulunduğu zincir balonlar ile süslenir. Daha sonra aynı şekilde mekanın içi süslenir.

Kapı süslemeleri, kemer balon, sokak zincir balon ve papatya balonlar, en çok tavsiye ettiğimiz süsleme türleridir. İsterseniz girişte şişme dev palyaço, açılış bayrak süsleme hizmetleriyle dükkan, mağaza ve işyeri açılışlarınızı festival atmosferine çevirebiliriz.

 

Açılış Kokteyl Hizmetleri

Kokteyl Masası, İkram ve Sunumlar

Açılış kokteyli organizasyonları sırasında misafirlerinize ikramlarda bulunabilmeniz için, kokteyl masası kiralama ve kurulumu, bistro masa kiralama ve kokteyl süslemeleri gibi bazı malzemelere ihtiyaç duyulmaktadır. Tüm açılış organizasyon malzemeleri ve hizmetleri firmamız tarafından sağlanmaktadır. İsteğinize göre servis yapacak personel de hizmetinize verilmektedir. Bu fakatçla, garson, host ve hostes kiralama, servis elemanı temini gibi hizmetlerimiz sizlere sunmaktayız.

Açılış Catering Hizmetleri

Kurumsal bir firmanın eksiksiz bir açılış etkinliği için Catering Hizmeti dahil bir organizasyon tercih etmesi pek çok imkanı da bununla beraber getirmektedir. Bu sayede, misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlayacak, davetlilerinizle daha açılış esnasında iş toplantıları ve iş ortaklıkları gündemi oluşturabileceksiniz.

Catering alanında da size açılışlarınızda yardımcı olan organizasyon firmamız servis ve ikramların bir açılış organizasyonu gerekliliklerine hitap edecek ergonomik ihtiyaçlara cevap vermesini sağlamaktadır. Organizasyon şirketimiz, catering hizmeti ile seçilen lezzetlerden ikramların sunumlarına kadar herşeyi açılışınızın hedef ve karakteristiğine uygun şekilde düzenleyecektir.

Palyaço, Maskot ve Karşılama

Açılışlarınıza renk katmak ve müşterilerinizi mekanınıza çekmek için palyaçolarımız ve kostümlü maskotlarımız şovlarıyla, tüm enerjileriyle ve neşeleriyle açılışlarınızda hizmetinizdedir. Müşterilerinizin açılışın coşkusunu en iyi şekilde yaşaması için, uzman palyaço ekibimiz bir yandan eğlendirirken bir yandan da mağazanızın keşfedilmesini sağlayacaktır. Market ve mağaza açılış organizasyonlarının en çok aranılan ve tercih edilen hizmetleri arasında palyaço hizmetimiz yer almaktadır. Ziyaretçilerinizi giriş noktalarında sıcak karşılamaları için özel personelimiz de açılışlarınıza sağlamış olduğumuz ekiplerimiz arasındadır. Detaylı bilgi için Palyaço Hizmetleri sayfamıza da göz atabilirsiniz.

Ses Sistemi ve Müzik Gösterimi

Organizasyon firmamız, ekipman kiralama hizmetlerini mağaza ve dükkan açılışları için eksiksiz olarak sunmaktadır. Ses sisteminin kurulumu için mekanın meydana getirilen keşfindeki izlenimler ışığında en doğru yerler belirlenir ve teçhizatın kurulumuna başlanır. Mekanınızın müşteri kitlesi göz önüne alınarak bir müzik listesi oluşturulur. Ek olarak sunum ve şovlar için mikrofon sistemi ile özel müzikler de ayarlanır. Açılış etkinlikleri süresince kesintisiz gösterim yapılacak sistem kurulur ve teknik desteği için hazır bulunulur.

 

Ustalaşmış Açılış Hizmetleri İle Ticari Hayatınıza Görkemli Bir Giriş

Açılış organizasyon şirketleri içinde en uygun açılış organizasyon tutarlarıyla organizasyon firmamız, açılış sunumları, karşılama, şov ve süslemeleriyle işyeri açılışlarınızı ziyaretçilerinizin vazgeçemeyeceği özel bir davete dönüştürüyor. Açılış organizasyonunuzda sunum ve tanıtıma yönelik tüm detayları profesyonel çözüm ortağınız organizasyon firmamız'a bırakın. İstanbul açılış organizasyonları içinde en kapsamlı, en uygun bütçeli ve en yüksek kıvanç sağlayan hizmetleri sağlıyor olmaktan gurur duyuyoruz.

Mağaza açılışlarınız için zincir balon süslemesi ustalaşmış ekiplerimiz tarafınca sizlere sunuluıyor. Mağazanızın açılışı yada yıl dönümü tanıtımı için  organizasyon tanıtım ekibi siz değerli üyelerimizin çözüm ortağı oluyor. Balon süsleme tutarlarımız gidilecek yere ve yapılacak balon süslemesi metresine göre değişmektedir.

Firmamız Hakkında 

Açılış organizasyonu, Havai fişek gösterisi, Balon Dekorasyonu, Uçan Balon Servisi ve birçok etkinlik için doğru adrestesiniz.  Organizasyon Balon süsleme hizmetine İstanbul'da devam ediyor. Şık bir görünüm ve eksiksiz bir açılış organizasyonu için ustalaşmış ekip ve ekipmanlarımızla iş yeri, mağaza açılışı yapmaktayız.

Açılış organizasyonlarında balon süsleme başta olmak üzere kokteyl masası, hostes, animatör,ses sistemi benzer biçimde hizmetleri ile en uygun fiyatlara size sunuluyor. Açılış organizasyonlarında her süre Açılış organizasyon yapılacak firmaya çeşitli konseptler ve açılış paketleri sunulmaktadır. Açılış paketlerinde yer edinen hizmetlere bakılırsa kişiler veya kurumlar diledikleri paketlerden seçip hizmet alabilmektedirler. 

Açılış Organizasyonu Paket Fiyatları

Açılış organizasyonları için organizasyon firmamız, balon süsleme, kokteyl masası, kaliteli ses sistemi, animatör ve daha birçok konuda hizmetleri ile sizlere destek sağlamaktadır. Sizlere sunulan paketler içerisinde yer alan hizmetlere göre açılış organizasyonu için dilediğiniz paketi seçebildiğiniz benzer biçimde daha çok hizmet almak için daha yüksek paketleri tercih edebilirsiniz. Bu alanda çok geniş bir ekiple sizlere destek sağlayan  organizasyon firmamız tüm açılış organizasyonu ve etkinlikleri için en özel hizmetleri ile sizlere destek oluyor.

Açılış Organizasyonu Fiyatları

Mağaza açılışlarınız için zincir balon süslemesi ustalaşmış ekiplerimiz tarafınca sizlere sunuluyor. Mağazanızın açılışı yada yıl dönümü tanıtımı için yapmak istediğiniz açılış organizasyonlarında, organizasyon tanıtım ekibimiz siz değerli ziyaretçilerimizin çözüm ortağı oluyor. Balon süsleme fiyatlarımız gidilecek yere ve yapılacak balon süslemesi metresine göre değişkenlik göstermektedir.

İndirimli Açılış Organizasyon Paketleri

İşyeri açılış organizasyonu fiyatları seçilecek pakete ve içeriğine nazaran değişiyor. Balon Süsleme, Palyaço, Ses Sistemi ve daha fazlası ile hizmetinizdeyiz. Tüm açılış organizasyonları için bizlere ulaşınız. Uygun fiyatlara kampanyalı açılış organizasyon paketleri ile ses getirecek açılış organizasyonları deneyelim.

İş yeri mağaza açılış organizasyon, balon süsleme kampanyası ve daha pek  çok kampanyamız sizlere sunulmuştur. Organizasyon firmamızın açılış organizasyonu paketleri ile sizde akılda kalan görkemli organizasyonlara imza atabilirsiniz. Görkemli bir giriş ile öteki firmalar içinde hatırlanası bir fark yaratmak istiyorsanız bunun için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.