Düğün, Sünnet, Kına Organizasyonları

Podyum Kiralama

Siz hayal ettiğinizi bizimle paylaşın gerisini Podyum Kiralama hizmeti veren bize bırakın.

Podyum Kurulumu, sahne tasarımı yüksekliği ve büyüklüğü açısından çok önemlidir. Organizasyonlarınızda şık ve gösterişli durması açısından özenle hazırlanmalı, amaca uygun bir yere kurulmalıdır. Kurulmadan önce organizasyon sahibiyle görüş alışverişinde bulunulmalıdır. Podyum genel olarak Konser, 23 Nisan Gösterisi, Lise Mezuniyeti, Kep Töreni, Defile, Düğünlerde kullanılır.

Podyum Kiralamadaki asıl amaç, organizasyonlarda gösteri yapacak topluluğun, herkesin görebileceği yer ve yükseklikte tutmaktır. Amaca uygun olarak, podyum büyüklüğüde çok önemlidir. Gösteri yapacak kişilerin podyum üstünde yeterli alanı olması ve gösterisini en iyi şekilde yapması sağlanmalıdır. Kurulum bitiminde üstü halı veya amaca uygun malzemeyle kaplanmalıdır. Podyum kaplanırken organizasyondaki renk konseptine uyulması daha şık ve doğru olur. Podyum kiralama hizmeti veren doğru firmayla çalışmak sizlere zaman ve rahatlık kazandırır.

Podyum genellikle 1m uzunluk, 2m genişlik, yani 2m2 lik plakalardan oluşur. Plakalar sertleştirilmiş alüminyum malzemeden yapılmış olup demir kadar sağlamdır. Yap-boz gibi istenilen ölçülere ayarlanabilir. Podyum Kiralamada en çok tercih edilen yükseklik, 25cm, 50cm ve 100cm dir. Bazı özel durumlarda bu ölçüler dışında farklı ölçülerde kullanılabilir. Podyum kiralama kurulum amacına göre değişkendir. Kep töreni, Mezuniyet töreni, Okul etkinliklerinde öğrencilerin oturması açısından Tribün Kiralama şeklinde kurulabilir.

Podyum Kiralama

Özel olarak düzenlenecek olan organizasyonlarda sahne kiralama çalışmalarımız sayesinde istediğiniz alana sahip olmanızı sağlamaktayız.

Etkinliklerde sahnenin yapılacak gösterilere uygun olması için podyum kiralama hizmetimiz ile bu alandaki talepleri karşılıyoruz. Farklı boyutlarda ve özelliklerde hazırlanmış olan podyumlar yapılacak olan organizasyona göre seçim yapılmasını sağlamaktadır.

Yıllardır bu alanda yapılan çalışmalarda firmamız belirlemiş olduğu kalite standartlarında çalışmalarını devam ettirerek güvenilir hizmet alınmasını sağlamaktadır. İhtiyaçlarınıza uygun olarak belirlenecek olan pozisyonları istediğiniz tarih ve saatte belirlenen alanda kurulu şekilde teslim edilmektedir. Kurulum işlemleri uzman ekibimiz tarafından sorunsuz şekilde yapılmaktadır. Tamamen profesyonel şekilde gerçekleştirilecek olan çalışmalar dahilinde her talebinizin sorunsuz şekilde karşılanmasını sağlamaktayız.

Sahne Kiralama

Yılbaşı etkinliği, mezuniyet töreni, düğün, kına, nişan, asker eğlencesi ya da birbirinden farklı amaçlar için düzenlenecek olan her türlü eğlence için ekipman tedariki sağlamaktayız. Belirlenecek olan boyutlara göre yapılacak sahne kiralama işlemleri sayesinde istediğiniz gibi etkinliğin sorunsuz olarak gerçekleştirilmesini sağlamaktayız. Profesyonel ekibimiz tarafından yapılan kontroller sahnelerimizin sorunsuz şekilde kullanımını sağlamaktadır.

Ayrıntılı şekilde yapılacak olan görüşmeler sırasında özellikle beklentilerinizi karşılayacak en uygun sahne ya da podyum üzerinden kiralama işlemi yapmanızı sağlamaktadır. Bu konuda geniş ürün yelpazemiz ile taleplerinizi karşılayarak her ihtiyacını en iyi şekilde karşılanmasını sağlamaktayız. Firmamız hizmete başladığı günden itibaren yapmış olduğu çalışmalarda her zaman gelişmeye açık bir şekilde gündemi hakkında takip ederek kullanışlı podyumlar hazırlamaktadır.

Organizasyonlara Ekipman Tedariki

Etkinlik ya da organizasyonlar sırasında gerekli olacak en önemli detaylardan birisi de sahnedir. Sahnenin dikkat çekici olması özellikle davet boyunca davetlilerin daha keyifli vakit geçirmesini sağlayabileceği gibi aynı zamanda en dikkat çekici noktanın sahne olmasını sağlamaktadır. Organizasyon öncesinde yapılacak görüşmeler sayesinde podyum kiralama işlemini sorunsuz şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Geniş kapsamlı olarak gerçekleştirilecek olan çalışmalar konusunda yeterli kapasite ile hizmet sağlamaktayız. Bu sayede her talebin sorunsuz şekilde karşılanmasını sağlıyoruz. Açık alanda ya da kapalı alanda düzenlenecek olan organizasyonlar öncesinde mekana göre seçilecek olan en uygun sahne ya da podyum seçenekleri üzerinden kiralama işlemi yapılmaktadır.

Profesyonel Kurulum Hizmeti

Yapılan görüşmeler sonucunda seçmiş olduğunuz sahne belirlenecek olan alana ekibimiz tarafından ulaştırılmaktadır. Kurulum işlemleri sırasında gerekli hassasiyet gösterilmektedir. Bu sayede kısa süre içerisinde sahnenin kullanıma hazır hale getirilmesi sağlanmaktadır. Kurulum işlemleri sırasında kullanmış olduğumuz son sistem teknolojiye sahip ekipmanlar ile kısa süre içerisinde sonuç alınmaktadır.

Uzman ekibimiz podyum kiralama işleminin ardından belirlenen adrese yönlendirilerek istenilen tarihte podyumun kullanıma hazır hale getirilmesini sağlamaktadır. Kurulum aşamasında yaşanabilecek her türlü probleme karşı önlem alınmaktadır. Aynı şekilde etkinlik süresi boyunca sorun yaşanmaması için gerekli itina gösterilmektedir. Özellikle aradığınız kriterler üzerinden yapılacak olan incelemeler doğrultusunda en uygun seçeneğin değerlendirilmesini sağlamaktayız.

Ucuz Sahne Kiralama 

Mezuniyet, defile, 23 Nisan gösterisi, konser gibi pek çok farklı amaçla tercih edilecek olan podyumlar firmamız tarafından kiralanmaktadır. Değişen özelliklere göre tercih edilecek olan podyum seçeneklerimiz istediğiniz gibi gösterinin sorunsuz olarak tamamlanmasını sağlamaktadır. Bu nedenle organizasyon öncesinde podyum kiralama işlemi yapmak isteyenler için çok sayıda farklı seçeneğimiz bulunmaktadır.

Her aşamada uzman ekibimiz sizlere yardımcı olarak tamamen memnuniyetinizi sağlayacak şekilde hizmet sunmaktadır. Şık ve gösterişli olacak şekilde hazırlamış olduğumuz podyumlar aynı zamanda tamamen güvenli şekilde kullanım olanağı sağlamaktadır. Özel olarak tasarlanmış olan podyum seçeneklerimiz düzenlenecek olan organizasyonun konseptine uygun seçim yapılmasını sağlamaktadır.

Kesintisiz Destek Hizmeti

Organizasyonlarda gerekli olabilecek ekipmanların tedariki konusunda hizmet vermekte olan firmamız her geçen gün geliştirmiş olduğu çalışmalar sayesinde gerekli olabilecek ekipman seçeneklerine ulaşmanızı kolaylaştırmaktadır. Kapsamlı olarak gerçekleştirmiş olduğumuz çalışmalar sayesinde organizasyon öncesinde yapılacak görüşmeler sonucunda istediğiniz podyumu sorunsuz şekilde kullanmanızı sağlamaktayız.

Defile ya da konser gibi organizasyonda yer verilecek olan gösteriler için podyum kiralama hizmeti vermekteyiz. Uzun ya da kısa süreli kiralama işlemi yapmak isteyenler için yeterli kapasitemiz sayesinde her talebi karşılamaya devam etmekteyiz. Hafta içi ya da hafta sonu yapılacak olan kiralama işlemleri konusunda yeterli sayıdaki ekibimiz ile istenilen adrese sorunsuz hizmet sunmaktayız.

Defile İçin Podyum Kiralama

Profesyonel veya amatör olarak gerçekleştirilecek olan defileler konusunda özellikle podyum ihtiyaç duyulacak ekipmanlar arasında yer almaktadır. Tamamen güvenli şekilde kullanımı için firmamız hazırlanmış olan podyumların gerekli kontrollerini sağlamaktadır. Bu sayede defile sırasında yaşanabilecek her türlü probleme karşı önceden önlem alınmaktadır. İşimize göstermiş olduğumuz hassasiyet ile sektörün en iyisi olarak sizlere yardımcı olmaya devam etmekteyiz.

Defile için özellikle yeterli alana sahip olmak isteyenler farklı ölçülerde ve boyutlarda hazırlanmış olan podyum seçeneklerimiz arasından tercih yapabilirler. Renk ve özellikleri bakımından değişen podyumlar tamamen organizasyonun konseptine ve amacınıza uygun şekilde hazırlanmaktadır. Bu sayede gösterinin sorunsuz şekilde tamamlanması amaçlanmaktadır.

Özel Podyum Kiralama Hizmeti

Etkinliklerde özellikle davetlilerin gösterileri daha iyi bir şekilde izleyebilmesi için yerden yüksek şekilde hazırlanmış olan sahne ve podyumlar kullanılmaktadır. Bu konuda gerekli olan podyumun sorunsuz şekilde kullanılabilmesi için firmamız defile için podyum kiralama hizmeti vermektedir. Defilenin içeriğine göre ihtiyaç duyduğunuz uzunlukta podyum üzerinden kiralama yapabilirsiniz.

Kapsamlı şekilde gerçekleştirmiş olduğumuz çalışmalarda her geçen gün işimizi daha da genişletmekteyiz. Daha iyi hizmet verebilmek adına farklı seçenekler oluşturmaktayız. Bu konuda ekibimiz gerekli hassasiyeti göstermektedir. Profesyonel şekilde yapılacak olan kiralama işlemleri sonrasında herhangi bir sorun yaşanmaması için istediğiniz tarihte ekibimiz adrese yönlendirilmektedir. Aynı şekilde organizasyon sonrasında podyum ekibimiz tarafından teslim alınmaktadır.

Kaliteli ve Güvenilir Hizmet

Sektörde özellikle farkımızı ortaya koymak adına belirlemiş olduğumuz kalite standartlarında çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz. Hızlı ve güvenilir hizmet sunmak adına yeterli kapasite ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Hafta içi ya da hafta sonu düzenlenecek olan organizasyonlarda herhangi bir sorun yaşanmaması için elimizde bulunan podyumlar üzerinden kiralama işlemi yapmaktayız.

Farklı renk seçenekleri, uzunluk ve yükseklik ayrıntıları, görsel anlamda değişkenlikler profesyonel podyum kiralama çalışmalarımız konusunda belirleyici olmaktadır. Belirlemiş olduğunuz kriterlere göre yapılacak olan incelemeler doğrultusunda seçmiş olduğunuz podyum istediğiniz alanda yapılacak kurulum işlemlerinin ardından teslim edilmektedir. Gösteri sırasında sorun yaşanmaması için ekibimiz destek hizmeti sağlamaktadır.

Podyum Kiralama Fiyatları

Günümüzde pek çok farklı alanda kullanılmakta olan podyumlar özel olarak sahne oluşturmak isteyenlerin tercihi olmaktadır. Açık alanda gerçekleştirilecek olan organizasyonların vazgeçilmezi olan podyumlar için kiralama hizmetimiz bulunmaktadır. Bu sayede daha uygun bütçe ile istediğiniz organizasyonu gerçekleştirmeniz sağlanmaktadır. Her ihtiyaca uygun şekilde tercih edilebilecek podyumlarımız mevcuttur.

Seçmiş olduğunuz seçeneklere göre belirlenen fiyatlar üzerinden kiralama işlemi yapmaktayız. Firmamız özellikle en uygun fiyat seçenekleri ile kaliteli ve güvenilir hizmet sunmak adına podyumun özellikleri üzerinden hesaplama yapmaktadır. Bu doğrultuda belirlemiş olduğumuz podyum kiralama fiyatları ile taleplerinizi karşılayarak bütçenize uygun hizmet almanızı sağlamaktayız. Fiyatlar konusunda bilgi almak isteyenler iletişim bilgilerimiz üzerinden bizlere ulaşım sağlayarak ayrıntılı bilgi elde edebilirler. Talep etmiş olduğunuz tarih ve saatte istediğiniz podyumu kullanım için sizlere sunuyoruz.